Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ku: دووبارە وەگڕخستنی کارگێڕ، لە کاتێکدا هێشتا خۆی لە گڕە.
