Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Default
os: Æнæивд
