Simple Cron (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Never
bg: Никога

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
bg: Опитвате се да рестартирате Cron задача, която е вече стартирана.
