Simple Cron (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Locked
bs: Zaključano
