Simple Cron (1.1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Default
sv: Förvald

en: Unknown
sv: Okänd

en: Module
sv: Modul

en: Never
sv: Aldrig

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Provider
sv: Leverantör

en: seconds
sv: sekunder

en: First
sv: Första

en: Last run
sv: Kördes senast

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Examples
sv: Exempel

en: Locked
sv: Låst

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sv: Försök att köra schemalagda aktiviteter när körningen redan är igång.

en: Unlock
sv: Lås upp
