Simple Currency Converter (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Ban
lv: Izmest
