Simple Currency Converter (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Ban
ta: தடு

en: Guarani
ta: குஜராணி
