Simple Currency Converter (3.0.1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Ban
fa: ممنوع

en: Euro
fa: یورو

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Yen
fa: ین

en: Guarani
fa: گوارانی

en: Dollar
fa: دلار

en: Pound
fa: پوند

en: Cent
fa: سنت

en: Afghan Afghani
fa: افغانی افغانستان

en: Afghani
fa: افغانی

en: Dinar
fa: دینار

en: Franc
fa: فرانک

en: Dirham
fa: درهم

en: Rial
fa: ریال

en: United States Dollar
fa: دلار ایالات متحده

en: Iranian Rial
fa: ریال ایران

en: Toman
fa: تومان

en: United Arab Emirates Dirham
fa: درهم امارات متحده عربی
