Simple Currency Converter (3.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: Sent
he: נשלח

en: Cache
he: מטמון

en: Ban
he: החרמה

en: Euro
he: יורו

en: Guarani
he: גוארנית

en: Dollar
he: דולר

en: Agora
he: אגורה

en: Israeli New Shekel
he: שקל ישראלי חדש
