Simple Currency Converter (3.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sent
sk: Poslať

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Guarani
sk: Guaraní

en: Belarusian ruble
sk: Bieloruský rubeľ

en: Moldovan leu
sk: Moldavský leu
