Simple Currency Converter (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Disclaimer
da: Fraskrivelse

en: Sent
da: Sendt

en: Ban
da: Bandlys

en: Canadian Dollar
da: Canadiske dollar

en: Australian Dollar
da: Australske dollar

en: Japanese Yen
da: Yen

en: Swiss Franc
da: Schweizerfranc

en: Danish Krone
da: Danske kroner

en: Hong Kong Dollar
da: Hong Kong-dollar

en: Hungarian Forint
da: Forinter

en: Norwegian Krone
da: Norske kroner

en: New Zealand Dollar
da: New Zealand-dollar

en: Swedish Krona
da: Svenske kronar

en: Singapore Dollar
da: Singaporeanske dollar

en: Lira
da: Lire

en: Pound
da: Pund

en: Afghan Afghani
da: Afghani

en: Pul
da: Pula

en: Netherlands Antillean Guilder
da: Nederlandske Antiller-gylden

en: Guilder
da: Gylden

en: Angolan Kwanza
da: Kwanza

en: Argentine Peso Moneda Nacional
da: Argentinske peso

en: Argentine Peso
da: Argentinske peso

en: Aruban Florin
da: Aruba-florin

en: Russian Ruble
da: Russiske Rubler

en: Ruble
da: Rubler

en: Bulgarian lev
da: Bulgarske lev
