Simple Currency Converter (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Disclaimer
ar: اخلاء مسؤولية

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Ban
ar: حظر

en: Euro
ar: اليورو

en: Guarani
ar: جوارانية

en: British Pound Sterling
ar: الجنيه الإسترليني
