Simple Currency Converter (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Disclaimer
hi: अस्वीकरण

en: Cache
hi: कैश

en: Ban
hi: प्रतिबंध

en: Euro
hi: यूरो

en: Guarani
hi: गुआरानी

en: Cent
hi: सेन्ट
