Simple Currency Converter (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Cache
lt: Podėlis
