Simple Currency Converter (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Disclaimer
tr: Feragatname

en: Cache
tr: Önbellek

en: Ban
tr: Engelle

en: Euro
tr: Avro

en: Canadian Dollar
tr: Kanada Doları

en: Australian Dollar
tr: Avustralya Doları

en: Japanese Yen
tr: Japon Yeni

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Danish Krone
tr: Danimarka Kronu

en: Norwegian Krone
tr: Norveç Kronu

en: Swedish Krona
tr: İsveç Kronu

en: Kuwaiti Dinar
tr: Kuveyt Dinarı

en: Romanian Leu
tr: Romanya Levi

en: Turkish Lira
tr: Türk Lirası

en: Russian Ruble
tr: Rus Rublesi
