Simple DataTables Integration (1.0.2-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Field
he: שדה

en: Separator
he: מפריד

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Labels
he: תוויות

en: Column
he: עמודה

en: Search...
he: חיפוש...
