Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: Column
az: Sütun
