Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Hide empty column
bo: གྱེན་ཕྲེང་སྟོང་བ་སྐུང་བ
