Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Labels
cs: Názvy

en: Column
cs: Sloupec

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec

en: Responsive
cs: Responzivní
