Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Field
de: Feld

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Exact match
de: Genaue Übereinstimmung

en: Sortable
de: Sortierbar

en: Align
de: Ausrichten

en: Labels
de: Beschriftungen

en: No results found
de: Keine Suchergebnisse

en: Column
de: Spalte

en: Any word
de: Beliebiges Wort

en: Search...
de: Suchen...

en: Hide empty column
de: Leere Spalten ausblenden

en: Responsive
de: Responsiv

en: Integrations
de: Integrationen
