Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Align
hu: Igazítás

en: Labels
hu: Feliratok

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Records per page
hu: Tételek száma oldalanként

en: Column
hu: Oszlop

en: Custom Options
hu: Egyéni beállítások

en: Search...
hu: Keresés...

en: Hide empty column
hu: Üres oszlop elrejtése

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Integrations
hu: Integrációk
