Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Separator
id: Pemisah

en: Sortable
id: Dapat disortir

en: Align
id: Ratakan

en: Column
id: Kolom

en: Hide empty column
id: Sembunyikan kolom kosong

en: Responsive
id: Responsif
