Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Separator
ja: セパレーター

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Align
ja: 配置

en: Labels
ja: ラベル

en: Column
ja: カラム

en: Hide empty column
ja: 空の列を隠す

en: Responsive
ja: レスポンシブ
