Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ
