Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Align
lv: Novietot

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Column
lv: Kolonna

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: Responsive
lv: Responsīvs
