Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Labels
pl: Etykiety

en: Search Type
pl: typ wyszukiwania

en: Column
pl: Kolumna

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Hide empty column
pl: Ukryj pustą kolumnę

en: Responsive
pl: Responsywny
