Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Separator
pt: Separador

en: Exact match
pt: Combinação exata

en: Sortable
pt: Ordenável

en: Align
pt: Alinhar

en: Labels
pt: Rótulos

en: No results found
pt: Sem resultados encontrados

en: Column
pt: Coluna

en: Hide empty column
pt: Ocultar coluna vazia

en: Responsive
pt: Responsivo
