Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Align
ro: Aliniere

en: Labels
ro: Etichete

en: Column
ro: Coloană

en: Hide empty column
ro: Ascundeți coloana goală

en: Responsive
ro: Adaptiv
