Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Exact match
sk: Presná zhoda

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Column
sk: Stĺpec
