Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Separator
tr: Ayraç

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Align
tr: Hizalama

en: Column
tr: Sütun

en: Search...
tr: Ara...

en: Hide empty column
tr: Boş sütunu gizle

en: Responsive
tr: Duyarlı
