Simple DataTables Integration (1.0.3-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Labels
vi: Nhãn

en: No results found
vi: Không tìm thấy

en: Search Type
vi: Kiểu tìm kiếm

en: Column
vi: Cột

en: Search...
vi: Tìm kiếm...
