Simple DataTables Integration (1.0.4-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: Labels
da: Etiketter

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Column
da: Kolonne

en: Hide empty column
da: Skjul tom kolonne

en: Responsive
da: Responsivt
