Simple DataTables Integration (1.0.4-rc1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Field
es: Campo

en: Separator
es: Separador

en: Exact match
es: Coincidencia exacta

en: Sortable
es: Ordenable

en: Align
es: Alinear

en: Labels
es: Etiquetas

en: No results found
es: No se han encontrado resultados

en: Search Type
es: Tipo de búsqueda

en: Column
es: Columna

en: Search...
es: Buscar...

en: Hide empty column
es: Ocultar columna vacía

en: Responsive
es: Adaptable
