Simple DataTables Integration (1.0.4-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Labels
eu: Etiketak

en: Column
eu: Zutabe
