Simple DataTables Integration (1.0.4-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Separator
fr: Séparateur

en: Exact match
fr: Correspondance exacte

en: Sortable
fr: Classable

en: Align
fr: Aligner

en: Labels
fr: Étiquettes

en: No results found
fr: Aucun résultat trouvé

en: Records per page
fr: Enregistrements par page

en: Column
fr: Colonne

en: Search...
fr: Chercher...

en: Hide empty column
fr: Cacher les colonnes vides

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Integrations
fr: Intégrations
