Simple DataTables Integration (1.0.4-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले
