Simple DataTables Integration (1.0.4-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Separator
oc: Separador

en: Sortable
oc: Classable

en: Align
oc: Alinhar

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Column
oc: Colomna

en: Hide empty column
oc: Amagar las colomnas vides
