Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Bundle
am: ቅርቅብ
