Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Language
et: Keel

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: 1 day
et: 1 päev

en: Entity
et: Olem

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Bundle
et: kogum
