Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Language
se: Giella

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
