Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Language
sl: Jezik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Web services
sl: Spletne storitve
