Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Language
be: Мова

en: Settings
be: Налады

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Entity
be: Сутнасць

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Bundle
be: Набор
