Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Language
hi: भाषा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Entity
hi: इकाई

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Bundle
hi: पोटली
