Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Language
pt: Idioma

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Published
pt: Publicado

en: Node Types
pt: Tipos de conteúdo

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Entity
pt: Entidade

en: Web services
pt: Serviços web

en: Bundle
pt: Pacote

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.
