Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Language
af: Taal

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd
