Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Language
sv: Språk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Entity
sv: Objekt

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
