Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
