Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Language
ast: Llingua

en: Settings
ast: Preferencies

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu
