Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: 1 day
bs: 1 dan
