Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Entity
eu: Entitatea

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
